ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΛΗΞΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΙΤΛΩΝ ΠΡΟΟΔΟΥ

Ιούν 202411

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Τετάρτη 12/06/2024 λόγω της προγραμματισμένης γιορτής λήξης του σχολείου μας δεν θα λειτουργήσει το πρωϊνό και το ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου μας. Η παράδοση Τίτλων Προόδου θα γίνει στους/στις μαθητές/τριες την Παρασκευή 14-6-2024, οι οποίοι/ες θα προσέλθουν ώρα 08:15 και θα αποχωρήσουν ώρα 09:00 με ευθύνη των γονέων τους.

Με τη λήξη της σχολικής χρονιάς αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε όλους όσοι συνέβαλαν στην προσπάθειά μας για την επίτευξη των στόχων, την πρόοδο των μαθητών/τριών και την αναβάθμιση του σχολείου.

Ιδιαιτέρως ευχαριστούμε για τη συνεργασία και την αρωγή το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, που πάντα στηρίζει τις αποφάσεις και τις δράσεις του Συλλόγου Διδασκόντων.

Σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι και καλή αντάμωση τον Σεπτέμβριο!

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Τα σχόλια είναι κλειστά.

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

Φωτογραφίες από τους χώρους του σχολείου μας

Χάρτης και πλήρη στοιχεία του σχολείου

Σαν σήμερα

21/10/1918: Πραγματοποιείται το πρώτο εργατικό συνέδριο στην Ελλάδα, στο φουαγιέ του «Βασιλικού Θεάτρου» στην Αθήνα.