ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΥΜΒΑΤΟΣ ΔΟΤΗΣ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

12 Απριλίου 2012 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΣ ΕΠΕΙΓΟΝ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ 2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΗΤΕΙΑΣ

Η εντεκάχρονη Μαρία Περράκη, η οποία νοσηλεύεται στο ΠΑΓΝΗ Ηρακλείου, χρήζει μεταμόσχευσης μυελού των οστών. Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν (από την ευρύτερη περιοχή της Σητείας) να γίνουν εθελοντές δότες μυελού των οστών όπως επικοινωνούν με την κ. Περράκη Χρύσα τηλέφωνο 6973736155, προκειμένου να ενημερωθούν σχετικά με τη διαδικασία. Εθελοντής δότης μπορεί να γίνει οποιοσδήποτε έχει ξεπεράσει το 18ο έτος της ηλικίας του και δεν είναι μεγαλύτερος από 55 (προτιμότερο 50) χρόνων. Παρακαλούμε να μην προσέρχεστε στο Νοσοκομείο Σητείας (το οποίο ευχαριστούμε θερμά για τη συνεργασία) χωρίς προηγούμενη επικοινωνία στο παραπάνω τηλέφωνο, γιατί δε θα είναι δυνατή η εξυπηρέτηση.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  ΝΕΑ & ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ,ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ .