Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι στις εξετάσεις πιστοποίησης γλωσσομάθειας ΚΠΓ Μαίου 2014 επιπέδου Α πέρασαν όλοι οι μαθητές μας! Συγκεκριμένα, όλοι οι υποψήφιοι πέτυχαν στο επίπεδο Α2 και μάλιστα με βαθμολογίες άνω του 75%, έως και 99%! Πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές μας που απέδειξαν για άλλη μια φορά το υψηλό τους επίπεδο σε αξιολόγηση ανεξάρτητης αρχής.

Τα ονόματα των μαθητών που συμμετείχαν είναι τα εξής:

Μπαρμπουδάκη Χριστίνα Α2

Σολδάτος Αλέξανδρος Α2

Σολδάτου Ισμήνη Α2

Μαργαρού-Κυρανούδη Βίκυ Α2

Σταματέλου Καλλιόπη Α2

Θεοδωρίδης Κωνσταντίνος Α2

Τσιάντου Εύα Α2

Μαρτίου Μαίρη Α2

Φιλιούση Βασιλική Α2

Όποιος γονέας επιθυμεί μπορεί να επικοινωνήσει ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας των Αγγλικών (room9english.weebly.com στο σύνδεσμο Contact) για να λάβει ενημέρωση σχετικά με τη συνολική βαθμολογία και την επίδοση στις επιμέρους ενότητες αναλυτικά. Τα αναλυτικά αποτελέσματα των παιδιών καθώς και οι κωδικοί δεν ανακοινώνονται για προφανείς λόγους.

Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους και πάντα επιτυχίες!