Ανακοίνωση ενημερωτικών συναντήσεων

Αγαπητοί γονείς των Α, Β1,  Β2 και Γ

Την ερχόμενη Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου και ώρα 19.00 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση – ενημέρωση. Θέματα συζήτησης θα αποτελέσουν: α) η αποτελεσματική συμπεριφορά και η σημασία της στη γνωστική, συναισθηματική και κοινωνική ανάπτυξη των παιδιών και β) η σημασία της επικοινωνίας και η τήρηση κανόνων στην οργάνωση της Σχολικής Μονάδας. Η παρουσία σας στη συνάντηση είναι πολύ σημαντική.

Αγαπητοί γονείς των Δ1, Δ2,  Ε και Στ,

Την ερχόμενη Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου και ώρα 19.00 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση – ενημέρωση. Θέματα συζήτησης θα αποτελέσουν: α) η αποτελεσματική συμπεριφορά και η σημασία της στη γνωστική, συναισθηματική και κοινωνική ανάπτυξη των παιδιών και β) η σημασία της επικοινωνίας και η τήρηση κανόνων στην οργάνωση της Σχολικής Μονάδας. Η παρουσία σας στη συνάντηση είναι πολύ σημαντική.

Από τη διεύθυνση