Για επικοινωνία με την ψυχολόγο του σχολείου

Αγαπητοί γονείς/ κηδεμόνες,

Δεδομένων των παρουσών συνθηκών  όπως γνωρίζετε δεν θα έχουμε τη δυνατότητα για δια ζώσης συναντήσεις στο χώρο του σχολείου.

Επιθυμώντας να ανταποκριθώ, στο βαθμό που έχω τη δυνατότητα, στην ανάγκη των οικογενειών για στήριξη,  θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι όποιος γονέας/ κηδεμόνας επιθυμεί να επικοινωνήσει μαζί μου σε ένα πλαίσιο συμβουλευτικής υποστήριξης ή συζήτησης για τυχόν θέματα που τον απασχολούν ή τον δυσκολεύουν, ειδικά στο κομμάτι της επικοινωνίας και διαχείρισης με τα παιδιά στο σπίτι, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο email: athanasioudanai@gmail.com . Στη συνέχεια θα μπορούσαμε να ορίσουμε ένα ραντεβού για επικοινωνία μέσω τηλεφώνου ή skype.

Εύχομαι σε όλους να δείξουμε τη μέγιστη προσοχή, υπομονή, ψυχική ηρεμία αλλά και αισιοδοξία που απαιτούν οι καιροί.

Να είμαστε όλοι καλά και να ανταμώσουμε από κοντά σύντομα.

Δανάη Αθανασίου