ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ 2018-2019

Άλλη μια σχολική χρονιά έφτασε αισίως στο τέλος της και την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2019 πραγματοποιήθηκε η γιορτή λήξης της στο προαύλιο του σχολείου μας.

Πήραν  μέρος όλοι οι μαθητές ερμηνεύοντας χορωδιακά γνωστά τραγούδια, την οργάνωση και επιμέλεια των οποίων είχε  ο μουσικός του σχολείου κ. Καρανίκας Χαράλαμπος σε συνεργασία με τους εκπαιδευτικούς των τάξεων. Επίσης οι μαθητές της Ε΄ τάξης αποχαιρέτησαν  τους συμμαθητές τους της ΣΤ΄ τάξης, οι οποίοι μας αποχαιρέτησαν κι αυτοί. Ευχή όλων των εκπαιδευτικών είναι να  έλαβαν στο δημοτικό όλα τα εφόδια που θα τους χρειαστούν στο γυμνάσιο αλλά και στη ζωή τους και τους  ευχόμαστε πάντα επιτυχίες . Αναμνηστικό τους απονεμήθηκε από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων.

Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων κ. Λυμπερίδης Αθανάσιος με τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου και πλήθος γονέων και συγγενών των μαθητών.

Καλό καλοκαίρι σε όλους και καλή αντάμωση το Σεπτέμβριο!