Δράσεις τμήματος ένταξης στο πρόγραμμα e twinning «Learn well be happy”

Οι μαθητές του τμήματος ένταξης  στη διάρκεια του Μαρτίου στο πλαίσια του προγράμματος e twinning με τίτλο «Learn well be happy” στο οποίο συμμετέχουν κατασκεύασαν το δικό τους οικοσύστημα – terrarium ecosystem όπου απεικονίζονται τα χαρακτηριστικά της περιοχής τους.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε το οικοσύστημα:

Δείτε στο genial.ly

Δράσεις τμήματος ένταξης στο πρόγραμμα e twinning «From Athens 2004 to Paris 2024”

Οι μαθητές του τμήματος ένταξης  στη διάρκεια του Φεβρουαρίου και Μαρτίου στο πλαίσια του προγράμματος e twinning με τίτλο «From Athens 2004 to Paris 2024» στο οποίο συμμετέχουν κατασκεύασαν το δικό τους ηλεκτρονικό βιβλίο με τους μασκότ των ολυμπιακών αγώνων από διάφορες ευρωπαϊκές πόλεις που έχουν διοργανωθεί.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να ξεφυλλίσετε το βιβλίο: