Παιδαγωγική συνάντηση & Σεμινάριο για Σχολικές Δραστηριότητες (ΣΔ)

Την Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία της Σχολικής Συμβούλου κας Τεμπρίδου Αντιόπης Ελένης παιδαγωγική συνάντηση με θέμα την αυτοαξιολόγηση της σχολικής μονάδας με τη συμμετοχή όλων των εκπαιδευτικών του σχολείου.

Ο Υπεύθυνος Σχολικών Δραστηριοτήτων της Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Έβρου κ. Παλαβουζόπουλος Αλέξανδρος αναπτύσσει την εισήγησή του

Την ίδια ημέρα φιλοξενήσαμε το Σεμινάριο για τις Σχολικές Δραστηριότητες που διοργάνωσε ο Υπεύθυνος του Νομού κ. Παλαβουζόπουλος Αλέξανδρος σε συνεργασία με το Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης (ΚΠΕ) Σουφλίου και τον Αναπληρωτή Υπεύθυνό του κ. Ιωαννίδη Απόστολο,  το οποίο παρακολούθησαν εκπαιδευτικοί του Βορείου Έβρου, περιοχές Ορεστιάδας και Διδυμοτείχου.

Ο Αναπληρωτής Υπεύθυνος του ΚΠΕ Σουφλίου κ. Ιωαννίδης Απόστολος, εισηγητής στο σεμινάριο

Εκπαιδευτικοί από περιοχή Ορεστιάδας και Διδυμοτείχου παρακολούθησαν το σεμινάριο