Συνεργασία εκπκών με γονείς

Το πρόγραμμα συνεργασίας των εκπαιδευτικών με τους γονείς το σχ. έτος 2019-20, που θα γίνεται στην αίθουσα του κάθε τμήματος και ώρες 13:20΄-14:00, είναι το παρακάτω:

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ –ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2019-2020

Α1  Κοντίδου Γαρυφαλλιά                               1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα Α2  Σαββίδου Ζαχάρω                                       1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα
Β1  Τσομπανίδου Ελένη                                   1η και 3η Πέμπτη κάθε μήνα Β2  Κελεσίδου Δήμητρα                                   1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα
Γ1  Δεβετζή Ευμορφία                                    2η και 4η Τετάρτη κάθε μήνα Γ2  Στρατηγού Ζωή                                           1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα
Δ1  Χατζηγεωργακίδης Γεώργιος                    1η και 3η Πέμπτη κάθε μήνα Δ2  Θεοδωρίδου Παναγιώτα                            1η και 3η Δευτέρα κάθε μήνα
Δ3  Κερέμη Σοφία                                            1η και 3η Δευτέρα κάθε μήνα Ε1  Ναλμπάντης Πολυχρόνης                          1η και 3η Δευτέρα κάθε μήνα
Ε2  Μίτκα Μαρία                                            1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα ΣΤ1  Μαλλιακούδης Εμμανουήλ                      1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα
ΣΤ2  Γιαντσελίδου Χρυσούλα                          1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα Φυσικής Αγ.  Σκαρλατίδης Αθανάσιος               1η και 3η Δευτέρα κάθε μήνα
Φυσικής Αγωγής Κοκκίνης Γεώργιος                1η και 3η Δευτέρα κάθε μήνα Αγγλικής  Καραβέλας  Μιχαήλ                           1η και 3η Πέμπτη κάθε μήνα
Αγγλικής Βασιλειάδου Ιωάννα                                 1η και 3η Τρίτη κάθε μήνα Γερμανικής  Τριανταφυλλίδου Δήμητρα                               4η Τετάρτη κάθε μήνα
Γαλλικής  Παπαχρήστου Θεοδώρα                                         4η Τετάρτη κάθε μήνα Μουσικής  Αναγνωστόπουλος Θωμάς                        1η και 3η Δευτέρα κάθε μήνα
Θεατρικής Αγωγής Τσεγγενέ Χριστίνα                               1η Τετάρτη κάθε μήνα Πληροφορικής  Φεσαλίδης Γεώργιος                        1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα
Εικαστικών  Κοζίδης Σάββας                                       1η και 3η Τετάρτη κάθε μήνα  

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Το πρόγραμμα συνεργασίας των εκπαιδευτικών με τους γονείς το σχ. έτος 2016-17, που θα γίνεται στο Γραφείο του Υποδιευθυντή, είναι το παρακάτω:

 

 ΕΠΙΘΕΤΟ

 

ΟΝΟΜΑ

                            

ΕΡΓΟ

 

ΗΜΕΡΑ & ΩΡΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ/ΝΤΗΣ
2 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Α1 Παρασκευή 11.50-12.20
3 ΚΑΛΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α2 Δευτέρα 10.50-11.25
4 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΖΩΗ Α3 Παρασκευή 09.00-09.35
5 ΚΕΡΕΜΗ ΣΟΦΙΑ Β1 Πέμπτη 10.05-10.40
6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β2 Πέμπτη 09.00-09.35
7 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1 Τετάρτη 12.45-13.10
8 ΚΟΝΤΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ Γ2 Δευτέρα 09.00-09.35
9 ΚΟΣΤΟΒΑ ΕΜΑ Δ1 Δευτέρα 11.50-12.20
10 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ2 Τρίτη 10.50-11.25
11 ΜΑΛΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 Τετάρτη 10.05-10.40
12 ΓΙΑΝΤΣΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ε2 Τρίτη 09.00-09.35
13 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΤ1 Τετάρτη 09.00-09.35
14 ΒΡΑΓΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ2 Δευτέρα 10.05-10.40
15 ΠΡΩΙΜΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ3 Τετάρτη 10.50-11.25
16 ΡΟΪΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
17 ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑ1 (Ε,ΣΤ) Δευτέρα 10.05-10.40
18 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑ2 (Α,Β,Γ) Παρασκευή 10.05-10.40
19 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΦΑ3 (Δ)
20 ΤΑΤΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΓΛΙΚΑ1 (Α-Ε) Δευτέρα 08.15-08.50
21 ΜΟΥΡΔΙΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΑ2 (ΣΤ1,ΣΤ3) Πέμπτη 10.50-11.25
22 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΗ ΑΓΓΛΙΚΑ3 (ΣΤ2) Δευτέρα 10.05-10.40
23 ΜΙΤΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε,ΣΤ) Τετάρτη 09.00-09.35
24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ1 (Ε, ΣΤ1) Τετάρτη 08.15-08.50
25 ΤΖΕΜΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ2 (ΣΤ2) Δευτέρα 08.15-08.50
26 ΣΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ (Α-ΣΤ) Παρασκευή 09.00-09.35
27 ΤΙΑΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ (Α-ΣΤ) Τρίτη 10.05-10.40
28 ΔΑΔΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (Α-Δ) Τετάρτη 10.50-11.25
29 ΦΕΣΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΠΕ (Α-ΣΤ)

Αφήστε μια απάντηση