Ενημέρωση Α΄ τριμήνου – Επίδοση Ελέγχων Προόδου.

Δεκ 20184

Αγαπητοί γονείς, η ενημέρωσή σας για την πρόοδο των μαθητών για την περίοδο του Α΄ τριμήνου του σχολικού έτους 2018-2019, καθώς και η επίδοση ελέγχων προόδου, θα γίνει την Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου 2018. Η ενημέρωση θα ξεκινήσει με ομιλία του Διευθυντή του σχολείου στο ισόγειο του σχολείου στις 12:30μ.μ. Αμέσως μετά την 13:20 μ.μ. θα ξεκινήσει η ενημέρωση από τους εκπαιδευτικούς των τμημάτων στις αίθουσες των μαθημάτων. Οι εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων θα βρίσκονται στο γραφείο δασκάλων. Οι εκπαιδευτικοί που δεν θα παρευρίσκονται στην ενημέρωση λόγω εργασίας τους σε άλλη σχολική μονάδα, θα ενημερώσουν τους γονείς την ημέρα τακτικής ενημέρωσης, όπως αυτή έχει προγραμματιστεί και κοινοποιηθεί στους γονείς και έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου. Παρακαλείσθε να μην επικαλεστείτε κολλήματα  για ενημέρωση νωρίτερα από το πρόγραμμα. Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να ενημερωθείτε εναλλακτικά σε μεταγενέστερη επαφή σας με τους εκπαιδευτικούς στην επόμενη τακτική ενημέρωση.

Ο Διευθυντής και οι Εκπαιδευτικοί του Σχολείου