ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΝΕΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ

Σεπ 20186

Αγαπητοί γονείς, μαθητές και φίλοι του σχολείου μας, σας ενημερώνουμε ότι ο αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά 2018-19 θα γίνει την Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2018 στις 08:30 π.μ. Στη συνέχεια όλοι οι μαθητές θα μπουν στις τάξεις τους για να γνωρίσουν τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των τμημάτων τους, να παραλάβουν τα βιβλία και το πρόγραμμα μαθημάτων και στη συνέχεια θα αποχωρήσουν από το σχολείο. Οι μαθητές της Α΄ τάξης θα παραμείνουν στο σχολείο περίπου 30 λεπτά επί πλέον, προκειμένου να γίνει η υποδοχή τους και ο χωρισμός των τμημάτων. Επίσης θα γίνει ενημέρωση από τον Διευθυντή του σχολείου.