Οι μαθητές του Σχολείου μας κόβουν την πίτα τους!

Την Παρασκευή 22.01.16 όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος έγινε η καθιερωμένη κοπή πίτας στο σχολείο μας.  Οι βασιλόπιτες, δέκα ΠΙΤΑ_1τρεις τον αριθμό, – δώδεκα (12) για τα τμήματα και μία για τους εκπαιδευτικούς – ήταν όπως κάθε χρόνο προσφορά του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του Σχολείου μας.  Μαζί με κάθε πίτα ακολουθούσε και το ανάλογο δώρο.

Έτσι την τελευταία ώρα μοιράσθηκαν τα κομμάτια από τους εκπαιδευτικούς των τμημάτων στους μαθητές και οι τυχεροί ήταν:

Α1 ο μαθητής, Γιαννούλης Βασίλειος

Α2 ο μαθητής, Ραφτόπουλος Κοσμάς

Β1 η μαθήτρια, Γεωργακοπούλου ΑφροδίτηΠΙΤΑ_2

Β2 ο μαθητής, Σούρλας Ιωάννης

Γ1 ο μαθητής, Θεοχάρης Βασίλειος

Γ2 η μαθήτρια, Τσιλαφάκη Σταυρούλα

Δ1 ο μαθητής, Σχώρης ΝικόλαοςΠΙΤΑ_3

Δ2 ο μαθητής, Φίτσιαλος Χρήστος

Ε1 ο μαθητής, Γάλλος Μιχαήλ

Ε2 ο μαθητής, Σταφυλάς Νικόλαος

ΣΤ1 η μαθήτρια, Ζωίδη Αρετή