Ο Συλλογος Διδασκοντων και ο Διευθυντης του 2ου Δ Σ Μαρκοπουλου σας ευχονται το Αγιο Φως της Αναστασης να γεμισει τις ψυχες ολων με αγαπη και ελπιδα για εναν κοσμο δημιουργικο, ανθρωπινο και ειρηνικο…! Καλο Πασχα σε ολους…!
Δ2 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
Στη θεατρική σκηνή του σχολείου μας πραγματοποιήθηκε μια θεατρική παράσταση από τους μαθητές και τις μαθήτριες του Δ2 την Πέμπτη 6 Ιουνίου με τίτλο «Ειρήνη» του Αριστοφάνη.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα