Ο Συλλογος Διδασκοντων και ο Διευθυντης του 2ου Δ Σ Μαρκοπουλου σας ευχονται το Αγιο Φως της Αναστασης να γεμισει τις ψυχες ολων με αγαπη και ελπιδα για εναν κοσμο δημιουργικο, ανθρωπινο και ειρηνικο…! Καλο Πασχα σε ολους…!
Φιλαρμονική Μαρκοπούλου
Μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας την Πέμπτη 16 Μαΐου 2024 παρακολούθησαν με ενδιαφέρον μια υπέροχη παρουσίαση της Φιλαρμονικής Μαρκοπούλου στο θεατράκι της Σάρας.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα