Ο Συλλογος Διδασκοντων και ο Διευθυντης του 2ου Δ Σ Μαρκοπουλου σας ευχονται το Αγιο Φως της Αναστασης να γεμισει τις ψυχες ολων με αγαπη και ελπιδα για εναν κοσμο δημιουργικο, ανθρωπινο και ειρηνικο…! Καλο Πασχα σε ολους…!
Απόκριες 2024
Τα παιδιά του σχολείου μας έφτιαξαν όμορφους χαρταετούς στο μάθημα των εικαστικών, έμαθαν αποκριάτικα τραγούδια και ήθη-έθιμα, ζωγράφισαν μπαλόνια για να διακοσμήσουν το σχολείο και υποδέχτηκαν με χαρά την Άνοιξη.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα