Επίσκεψη συγγραφέα στην Α΄ τάξη
Στις 13 Δεκεμβρίου είχαμε την τιμή να μας επισκεφτεί η συγγραφέας Chris Stavridou και να μας παρουσιάσει το βιβλίο της “Μέσα στην κίτρινη ομπρέλα”.Τα παιδιά της α΄τάξης συζήτησαν για την αξία της φιλίας, της αποδοχής και της υποστήριξης από το οικογενειακό και το εκπαιδευτικό περιβάλλον.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί