Αναμνηστική φωτογράφιση ΣΤ τάξης

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων καλεί τους μαθητές και τις μαθήτριες της ΣΤ τάξης να συμμετέχουν σε αναμνηστική φωτογράφιση! Η φωτογράφιση θα γίνει την Τετάρτη 17 Ιουνίου και ώρα 6.30 το απόγευμα στο Θεατράκι, στο πάρκο της Μαγούλας.

Παρακαλούνται όλοι οι γονείς των μαθητών που θα συμμετέχουν, όπως συμπληρώσουν και υπογράψουν την Υπεύθυνη Δήλωση που επισυνάπτεται στο τέλος της ανάρτησης. Για όσους δεν έχουν τη δυνατότητα εκτύπωσης, θα υπάρχουν διαθέσιμες υπεύθυνες δηλώσεις την ημέρα της φωτογράφισης για να συμπληρωθούν και υπογραφούν στο σημείο συνάντησης. (Θα πρέπει όμως να είναι εκεί το αργότερο στις 6.30).

Τα παιδιά ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ απο ενήλικα, που θα φέρει ευθύνη για το παιδί. Σε περίπτωση που κάποιος γονέας δεν μπορεί να συνοδέψει το παιδί του αλλά παρόλα αυτά επιθυμεί και επιτρέπει τη συμμετοχή αυτού στη φωτογράφιση, θα πρέπει να προσκομίσει υπεύθυνη δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής. Για οποιαδήποτε πρόσθετη πληροφορία, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τα μέλη του Συλλόγου.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ