ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2019-20120

Την Τετάρτη 11/09/2019 το σχολείο ξαναζωντάνεψε με τις φωνές των μαθητών μας. Μια νέα σχολική χρονιά αρχίζει με κέφι, χαρά και όρεξη για μάθηση. Ο καθιερωμένος αγιασμός πραγματοποιήθηκε στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας από τον Πατήρ Νικόλαο, με την παρουσία του Δημάρχου Λουτρακίου – Περαχώρας & Αγίων Θεοδώρων Γ. Γκιώνη, του Αντιδημάρχου Α. Σακελλαρίου και της Διοικητού του Αστυνομικού τμήματος Λουτρακίου Αστυνόμου Β΄, Μ. Μυστακίδου. Ευχή όλων να έχουμε μια καλή σχολική χρονιά με υγεία και πολύ δύναμη!

Σχετικά με Δρ. Σπυρίδων Σπυρόπουλος

Διδάκτωρ Μουσικολογίας (με επιστημονικό πεδίο την Εθνομουσικολογία), Εκπαιδευτικός Μυσικής στην Π.Ε., Καθηγητής νυκτών εγχόρδων (κιθάρας, μπουζουκιού, ταμπουρά, μαντολίνου) και ανώτερων θεωρητικών

Δείτε όλα τα άρθρα του/της Δρ. Σπυρίδων Σπυρόπουλος →