ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε ότι:

• Από σήμερα 15/9/20 το κυλικείο λειτουργεί κανονικά.
  • Όποιος θέλει απαλλαγή από τα Θρησκευτικά μπορεί να το δηλώσει μέχρι τις 21 Σεπτεμβρίου με μια απλή Υπεύθυνη δήλωση. Ενημερώστε το δάσκαλο της τάξης και θα σας αποσταλεί το σχετικό έντυπο να συμπληρώσετε. Εναλλακτικά μπορείτε να κατεβάσετε την υπεύθυνη δήλωση στο κάτω μέρος της σελίδας.
  • Πρέπει να φροντίσετε ώστε να έχει μαζί του το παιδί 3 μάσκες για κάθε ενδεχόμενο.
  • Παρακαλούμε επικαιροποιήστε τα τηλέφωνα και τα μέιλ σας.
  • Κατεβάστε στα κινητά σας την εφαρμογή viber έτσι ώστε να επικοινωνούν ομαδικά μαζί σας οι δάσκαλοι.
  • Ελέγξτε κάθε πρωί πριν ξεκινήσει ο μαθητής για το σχολείο τα μέιλ και το viber σας για τυχόν ανακοινώσεις.
  • Φροντίστε να έχουν τα παιδιά μαζί τους όλα όσα χρειάζονται για το μάθημα και το διάλειμμα καθώς  απαγορεύεται η ανταλλαγή κι ο δανεισμός.
  • Παρακαλούμε να επισκέπτεστε καθημερινά την ιστοσελίδα του σχολείου για να ενημερώνεστε.