ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Δεκ 201912

Εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ Σ του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων 2ου Δημοτικού σχολείου Έδεσσας

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες σας ενημερώνουμε ότι οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ του συλλόγου μας θα γίνουν τη Τρίτη 17 Δεκεμβρίου 2019  από   13:20μμ-   14.00μμ. Υπάρχει μεγάλη ανάγκη για νέα μέλη στο συμβούλιο του συλλόγου αφού αρκετά από τα υπάρχοντα  δεν έχουν πλέον παιδιά στο σχολείο και δεν θα είναι ξανά υποψήφια. Είναι αυτονόητο να τονίσουμε πόσο σημαντικός είναι ο ρόλος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, στην καλή λειτουργία ενός σχολείου. Γι΄ αυτό και παρακαλούμε όσο γίνεται περισσότεροι γονείς να  θυσιάσουν λίγο από τον πολύτιμο χρόνο τους να βάλουν υποψηφιότητα και να συμμετέχουν στο  συμβούλιο του συλλόγου για το καλό των παιδιών μα.  Όσοι γονείς επιθυμούν να είναι υποψήφιοι παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τα υπάρχοντα μέλη του συμβουλίου για να ετοιμαστεί έγκαιρα το ψηφοδέλτιο.

Εκ του συλλόγου

από κάτω από: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ