Φωτογράφιση μαθητών

Μάι 201829

Αγαπητοί φίλοι γονείς και κηδεμόνες

Σας ενημερώνουμε ότι η καθιερωμένη φωτογράφιση των παιδιών θα γίνει φέτος την Τετάρτη 30/5/2018. Το πακέτο που έχει συμφωνήσει ο σύλλογος γονέων με το φωτογραφείο, περιλαμβάνει ένα δίπτυχο με μια μεγάλη ατομική φωτογραφία, μια φωτογραφία της τάξης και 4 φωτογραφίες τύπου διαβατηρίου. Το κόστος του πακέτου είναι 6 ευρώ. Ειδικά για τα παιδιά της ΣΤ΄τάξης θα υπάρχει και μια έξτρα φωτογραφία που θα χρησιμοποιηθεί στα αναμνηστικά δωράκια που θα κάνει ο σύλλογος στα παιδιά στο τέλος της χρονιάς. Να τονίσουμε ότι η φωτογράφιση ή η αγορά του πακέτου δεν είναι υποχρεωτικές. Ως σύλλογος γονέων συμβουλεύουμε όλους τους γονείς, ακόμα και αυτούς που δεν έχουν αποφασίσει ακόμα αν θα αγοράσουν ή όχι το πακέτο, να επιτρέψουν στο παιδί τους να φωτογραφηθεί. Έτσι θα υπάρχουν όλα τα παιδά της τάξης στην ομαδική φωτογραφία. Στη συνέχεια μπορούν να αποφασίσουν αν θέλουν να αγοράσουν το πακέτο. Επίσης υπάρχει η δυνατότητα αγοράς μόνο φωτογραφιών ή κάποιων έξτρα αναμνηστικών όπως κούπα, καμβάς, κλπ από το φωτογραφείο.

Ο πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

από κάτω από: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Φωτογράφιση μαθητών