Ολοήμερα Τμήματα

Σεπ 202427

Το Ολοήμερο θα ξεκινήσει την Δευτέρα, 30-09-2024, με μερική λειτουργία λόγω έλλειψης εκπαιδευτικών.

Θα λειτουργήσουν 3 τμήματα έως τις 14:55 τέσσερις ημέρες την εβδομάδα.

Την Παρασκευή δεν θα λειτουργήσει καθόλου Ολοήμερο. Την Παρασκευή θα μεταφέρονται τα παιδιά όπως πριν την λειτουργία του Ολοήμερου (θα λειτουργεί το δρομολόγιο Μ5).

Τα μεταφερόμενα παιδιά είναι σε 2 ομάδες:

Διαδρομή Λ1, το οποίο θα αναχωρεί στις 14:55: Σχολείο – Αγ.Ιωάννη – Ε.Αντιστάσεως – Κορνάρου – “Έβενος – Αβάτζου – Κατηφόρα “Ριο” – “θυμαρές” – Σχολείο.

Λ1 Ολοήμερο

Διαδρομή Λ2, θα αναχωρεί περίπου 15:20: Σχολείο – Αγ.Ιωάννη  – Ε.Αντιστάσεως – Κορνάρου – Αβάτζου – Πανόραμα (Στρατόπεδο) Λ2 Ολοήμερο

Ολοήμερο Τμήμα 1

Ολοήμερο Τμήμα 2

Ολοήμερο Τμήμα 3

Υπενθύμιση: Όποιος θέλει να ζεσταθεί το φαγητό του παιδιού θα χρησιμοποιει τάπερ για φούρνο μικροκυμάτων (όχι μεταλλικό) και θα είναι γραμμένο το όνομα του παιδιού με ανεξίτηλο μαρκαδόρο. Τα παιδιά θα τοποθετούν τα φαγητά τους στο ψυγείο το πρωί που φτάνουν στο σχολείο.

eat 2834549 1920

Οποιαδήποτε απορία έχετε, να επικοινωνείτε στο email του σχολείου:

mail@2dim-atsip.reth.sch.gr