Την Παρασκευή, 13-10-23, πήγαν όλα τα τμήματα του σχολείου μας στο γήπεδο της Σοχώρας όπου συμμετείχαν σε αθλητικές δράσεις οργανωμένες από την γυμνάστρια και τον γυμναστή του σχολείου μας.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
Αφήστε μια απάντηση