ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ Κ.Ε.Σ.Υ.

Νοέ 202019

Κατά την παρούσα φάση τα Κέντρα Εκπαιδευτικής και Συμβουλευτικής Υποστήριξης (Κ.Ε.Σ.Υ.) σε συνεργασία και με τις κατά περίπτωση λειτουργούσες Επιτροπές Διεπιστημονικής Εκπαιδευτικής Αξιολόγησης και Υποστήριξης (Ε.Δ.Ε.Α.Υ.) προβαίνουν σε σχεδιασμό και οργάνωση της εξ αποστάσεως συμβουλευτικής υποστήριξης των γονέων και μαθητών της Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης, που είτε έχουν αξιολογηθεί, είτε αιτούνται την παραπάνω υπηρεσία πρώτη φορά, αξιοποιώντας τρόπους εξ αποστάσεως υποστήριξης, ηλεκτρονικά ( email-kesyrethymnou2@gmail.com) ή με τηλεφωνική επικοινωνία (τηλ.2831035185)
Όποια οικογένεια ενδιαφέρεται γι’ αυτή τη συμβουλευτική υποστήριξη από το Κ.Ε.Σ.Υ. ,μπορεί να συμπληρώσει τη σχετική φόρμα, πατώντας τον σύνδεσμο: