Ημερίδα για την Α΄ και Β΄ τάξη

Νοέ 201916

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 20 Νοεμβρίου 2019 οι μαθητές/τριες της Α΄ τάξης δεν θα έρθουν στο σχολείο γιατί οι δασκάλες τους θα παρακολουθήσουν επιμορφωτική ημερίδα με θέμα: «Παίζω με τον Φρίξο και μαθαίνω για το σώμα μου και τις διαπροσωπικές σχέσεις» η οποία οργανώνεται από το ΠΕ.ΚΕ.Σ Κρήτης με Αρ.Πρωτ.Φ2/1842, στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Ρεθύμνου. Η ημερίδα είναι υποχρεωτική για όλους τους εκπ/κούς της Α’ τάξης του Ρεθύμνου.

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2019 οι μαθητές/τριες της Β΄ τάξης δεν θα έρθουν στο σχολείο γιατί η δασκάλα τους θα παρακολουθήσει επιμορφωτική ημερίδα με θέμα: «Παίζω με τον Φρίξο και μαθαίνω για το σώμα μου και τις διαπροσωπικές σχέσεις» η οποία οργανώνεται από το ΠΕ.ΚΕ.Σ Κρήτης με Αρ.Πρωτ.Φ2/1842, στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Ρεθύμνου. Η ημερίδα είναι υποχρεωτική για όλους τους εκπ/κούς της Β’ τάξης του Ρεθύμνου.