Εορτασμός 25ης Μαρτίου

Μαρ 201820

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

• Την Παρασκευή 23/03/2018 οι μαθητές/τριες του σχολείου μας θα σχολάσουν στις 10.00 λόγω της γιορτής της 25ης Μαρτίου. Το Ολοήμερο δεν θα λειτουργήσει. Το σχολικό λεωφορείο θα κάνει κανονικά το πρωινό του δρομολόγιο και στις 10.00 το δρομολόγιο της επιστροφής των παιδιών.

• Στις 10:00 θα δοθεί η βαθμολογία του β΄ τριμήνου (Γ΄, Δ΄, Ε΄, Στ΄) στους γονείς των μαθητών/τριών.

• Την Κυριακή 25 Μαρτίου 2018, θα πραγματοποιηθεί δοξολογία στον Ι.Ν. Αγίου Ελευθερίου στο Ατσιπόπουλο στις 9.30. Στις 10.00 θα γίνει κατάθεση στεφάνων στο Ηρώο Ατσιπόπουλου και θα ακολουθήσει η παρέλαση. Το λεωφορείο θα ξεκινήσει το πρωινό του δρομολόγιο στις 8.30 από το Πανόραμα (απέναντι από το στρατόπεδο) Ατσιποπούλου  (προς «Θυμαρέ» – «Έβενος» – εκκλησία) και όταν τελειώσει η παρέλαση θα κάνει το δρομολόγιο επιστροφής. Τα παιδιά, αυτή την ημέρα, δεν έρχονται στο σχολείο, πάνε μόνο στην εκκλησία και στον χώρο της παρέλασης στο Ατσιπόπουλο.

• Σας παρακαλούμε να πάρετε από το σχολείο τα ρούχα των παιδιών σας που βρίσκονται στις κρεμάστρες.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Την Κυριακή 25/3/2018 αλλάζει η ώρα!