Μετά τον Νικηφόρειο δρόμο τι; 6ος λαϊκός γύρος Ρεθύμνου!

Μαΐ 20154

Πριν λίγες μέρες, στις 19 Απριλίου, πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η διοργάνωση «2ος Νικηφόρειος δρόμος». Πολλοί από τους μαθητές μας, καθώς και δύο δάσκαλοι από το σχολείο μας και μερικοί γονείς πήραν μέρος. Μάλιστα ο δάσκαλός μας κ. Γιάννης Τσίγκρης νίκησε στην ποδηλατοβόλτα των 22 χιλιομέτρων! Μεγάλη χαρά μας έδωσε και η νίκη της μαθήτριάς μας Μαρίας Σταγογιάννη στα 2 χιλιόμετρα! Εγώ βγήκα από τους τελευταίους, αλλά η συμμετοχή μου έδωσε πολλή χαρά και ικανοποίηση.
marist

Σε λίγες μέρες, στις 17 Μαΐου, γίνεται άλλη μια διοργάνωση: ο 6ος λαϊκός γύρος της πόλης μας. Για τα παιδιά θα υπάρχει δρόμος 1000 μέτρων, χωρίς νικητή. Ας είναι λοιπόν δυναμική και πάλι η παρουσία του σχολείου μας, για να διασκεδάσουμε και να φροντίσουμε την υγεία μας!
Για δήλωση συμμετοχής, πατήστε εδώ.