Επιλογή Σημαιοφόρων και Παραστατών για το Σχ. Έτος 2020-2021

Την Τρίτη  20/10/2020, πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας η διαδικασία για την ανάδειξη σημαιοφόρων και παραστατών, για το σχολικό έτος 2020-2021.

H διαδικασία επιλογής τους  έγινε με βάση τη σχολική επίδοση των παιδιών κατά το προηγούμενο σχολικό έτος 2019-20 και  παρουσία του Διευθυντή και εκπαιδευτικών του Συλλόγου Διδασκόντων, λαμβάνοντας όλα τα μέτρα ατομικής προστασίας λόγω COVID-19.

Από την κλήρωση αναδείχθηκαν οι παρακάτω μαθητές, οι οποίοι και θα εκπροσωπήσουν το σχολείο μας στις δύο περιόδους:

1η περίοδος (έως 31 Ιανουαρίου 2020)

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΣ:  Μαρσιτόπουλος Δημήτριος

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ:   Κυπαρίσση Ελευθερία,   Λιβανίδου Κωνσταντίνα,   Κόλα Βαλέριοα,   Σιμόνι Σαμπρίνα, Τάσης Γεώργιος

ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ: Κόντος Πασχάλης

2η περίοδος (Από 1 Φεβρουαρίου έως τη λήξη του διδακτικού έτους)

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΣ:  Κιούκας Ηλίας

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ: Βασιλείου Κωνσταντίνα,  Ραδογκοσλής Πασχάλης,   Τσέα Λυδία,   Τσιάγγου Ελένη, Βυσούλης Δημήτριος,

ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ: Χαλκιάς Απόστολος

Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου