«Ευχαριστήριο 2ου Δημοτικού Σχολείου Αμυνταίου»

Oι μαθητές,   ο  Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου    Δημοτικού
σχολείου  Αμυνταίου
εκφράζουν θερμές ευχαριστίες προς την Ενιαία Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αμυνταίου για τη σημαντική δωρεά δύο  κεντρικών μονάδων και μίας οθόνης Η/Υ για την κάλυψη βασικών αναγκών της ΣΤ΄ και Β΄ τάξης του σχολείου. Η πολύτιμη προσφορά του τεχνολογικού αυτού εξοπλισμού, θα διευκολύνει σημαντικά και θα εκσυγχρονίσει την εκπαιδευτική  διαδικασία. Η αμέριστη συμπαράσταση και το έμπρακτο ενδιαφέρον του Δήμου Αμυνταίου για τις ανάγκες του σχολείου κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σχολικής χρονιάς αποτέλεσαν πολύτιμο αρωγό στην προσπάθεια βελτίωσης των συνθηκών της σχολικής καθημερινότητας των μαθητών και των εκπαιδευτικών του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου.

Ευελπιστούμε και στο μέλλον στη συνέχιση αυτής της συνεργασίας προς όφελος της εκπαιδευτικής  κοινότητας του Σχολείου.

Οι μαθητές, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων
του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αμυνταίου