Αποτελέσματα του Μαθητικού Διαγωνισμού “ένα λουλούδι ανθίζει”
Το σχολείο μας συμμετείχε στο Μαθητικό Διαγωνισμό Έκφρασης και Δημιουργίας με τίτλο “ένα λουλούδι ανθίζει” ο οποίος διοργανώθηκε από την Α/θμια Εκπ/σή Λάρισας σε συνεργασία με την Ιερά Μητρόπολη Λαρίσης και Τυρνάβου στα πλαίσια της προστασίας του φυσικού περιβάλλοντος. Τα παιδιά συμμετείχαν με ατομικά έργα εκ των οποίων επιλέχθηκε και κέρδισε το 2ο βραβείο το έργο “ο κήπος του Miro” της μαθήτριας Μακρινας Νικολάου! Στη νικήτρια θα δοθεί το βραβείο της(tablet ) το Δεκέμβριο 2024 σε ειδική εκδήλωση βράβευσης καθώς και σε όλους τους συμμετέχοντες θα δοθούν έπαινοι συμμετοχής.
Συγχαρητήρια Μακρίνα!!!
Συγχαρητήρια παιδιά!!!