Ένα μήνυμα από τον Αναστάση

Μαρ 202031
  • Αγαπημένα μου παιδιά έχετε ένα μήνυμα από τον φίλο σας τον Αναστάση
  • ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
  • Μετά τα Μαθηματικά έφτιαξα ένα  κατασκοπευτικό ρομπότ  με 5 επεξεργαστές!!!!Περιμένω  να δω τις εργασίες  των φίλων  μου γιατί  μου έχουν  λείψει!!

Αναστάση οι εργασίες σου είναι υπέροχες συγχαρητήρια

Αναστάση τα βραβεία σου για σήμερα , 3 βραβεία τα οποία θα τα συμπληρώσουμε στο σχολείο όταν ανοίξουν

Καληνύχτα σε όλους

1. 31/05/1916: Διεξάγεται η Ναυμαχία της Γιουτλάνδης, η μεγαλύτερη ναυμαχία του Α Παγκοσμίου Πολέμου, μεταξύ Αγγλίας και Γερμανίας.