Στις 14 Δεκεμβρίου 2023 παρακολουθήσαμε στο νηπιαγωγείο μας τη θεατρική παράσταση “Μελομακαρονάκης” του κουκλοθίασου Λαμίας της κ. Ξηρομερίτου Αναστασίας. Περάσαμε υπέροχα!
Στις 7 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 5.30 μ.μ. στο χώρο του νηπιαγωγείου μας πραγματοποιήθηκε ομιλία της παιδοψυχολόγου κ. Σοφού Ειρήνης με θέμα ” Θέτοντας όρια στο παιδί – Νέες θετικές παιδαγωγικές μέθοδοι ”
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα