Ο Αι Βασίλης μοιράζει δώρα… Σήμερα ήρθε στο σχολείο μας ο Αι Βασίλης και μοίρασε δώρα και χαμόγελα σε όλα τα παιδιά!!! Καλά Χριστούγεννα και με υγεία ο καινούριος χρόνος!!
Συμμετοχή σε σχολική δράση της Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας Από τη συμμετοχή μας στη δράση “Ζωγραφίζω την επίσημη Χριστουγεννιάτικη κάρτα της Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας” …
Χριστουγεννιάτικη Παράσταση Από τη Χριστουγεννιάτικη παράσταση που πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας με τίτλο “Ο Πινόκιο βοηθός του Αι Βασίλη” …