ΑΦΙΣΑ Η ΣΩΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΤΣΑΝΤΑΣ 27ο δη page 0001

Ενδοσχολική επιμόρφωση με θέμα : Η σωστή χρήση της σχολικής τσάντας

Την Δευτέρα 22-4-2024 και ώρα 18:00-19:30 θα πραγματοποιηθεί ενδοσχολική επιμορφωτική-ενημερωτική συνάντηση με θέμα: Η ΣΩΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΤΣΑΝΤΑΣ «Η Πρόληψη του Σήμερα μας ωφελεί στο Αύριο» στην αίθουσα εκδηλώσεων του 27ου Δ. Σ. Θεσσαλονίκης με αφορμή το αντίστοιχο εκπαιδευτικό πρόγραμμα που υλοποιείται στο σχολείο μας τη φετινή σχολική χρονιά.

Στην επιμορφωτική συνάντηση προσκαλούνται γονείς και εκπαιδευτικούς.

Κατά τη διάρκεια της συνάντησης θα παρουσιαστεί το πρόγραμμα που υλοποιείται στο σχολείο, θα υλοποιηθούν βιωματικές ασκήσεις με τους συμμετέχοντες και θα τεθούν απορίες και προβληματισμοί .

Εισηγήτρια θα είναι η υπεύθυνη του προγράμματος και εκπαιδευτικός του σχολείου μας Αυξεντίδου Χ.

Στη συνάντηση θα παρευρίσκεται ο σύμβουλος εκπαίδευσης Φυσικής Αγωγής Οξύζογλου Ν.

Όσοι/ες ενδιαφέρονται, παρακαλούνται να δηλώσουν συμμετοχή έως την Κυριακή 21-4-2024 στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://tinyurl.com/tsanta27