Ενημέρωση για το ολοήμερο

Αγαπητοί γονείς θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι συμμετέχοντες μαθητές/τριες στο ολοήμερο χωρίζονται σε τμήματα με βάση την ώρα αποχώρησης τους που δηλώθηκε από τους γονείς και παρακολουθούν το πρόγραμμα του ολοήμερου.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να δώσετε κάποια επιπλέον ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ που θα θέλατε να γνωρίζει το σχολείο και οι υπεύθυνοι του ολοήμερου όπου φοιτά το παιδί σας ή ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ παρακαλείσθε να το δηλώσετε στην παρακάτω φόρμα:

Η φάρμα θα παραμείνει ενεργή μέχρι το Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου

Στο 27ο Δ. Σ. Θεσ/νίκης στο πλαίσιο λειτουργίας του αναβαθμισμένου προγράμματος του ολοήμερου θα λειτουργήσουν στην 3η ζώνη και ώρες 16:00-17:30 οι παρακάτω «Σχολικοί Μαθητικοί Όμιλοι» με ενδιάμεσο ολιγόλεπτο διάλειμμα.

Στους ομίλους μπορούν να συμμετέχουν οι εγγεγραμμένοι μαθητές/τριες στο ολοήμερο που αποχωρούν στις 17:30. Σε περίπτωση που επιθυμείτε να συμμετάσχει το παιδί σας και αποχωρεί νωρίτερα από το ολοήμερο (14:55 ή 15:50) θα πρέπει να δηλώσετε αλλαγή στην ώρα αποχώρησης του παιδιού σας.

Περισσότερες πληροφορίες για τους σχολικούς μαθητικούς ομίλους έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου.