Λειτουργία σχολείου – Επιστροφή εντύπων

Αγαπητοί Γονείς/Kηδεμόνες των μαθητών/τριών του σχολείου μας,

Αύριο Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου 2023 η πρωινή ζώνη (προσέλευση στις 7:00) και το ολοήμερο θα λειτουργήσουν κανονικά ΕΩΣ τις 17:30.

Επίσης σας υπενθυμίζουμε ότι αύριο Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου θα πρέπει να παραδοθούν τα παρακάτω έντυπα:

α) Υπεύθυνη Δήλωση Γονέων /Κηδεμόνων όπου γράφετε τα στοιχεία επικοινωνίας και ποιος παραλαμβάνει το παιδί στις 13:15 ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ και από τους δύο κηδεμόνες

β) Δήλωση συμμετοχής στο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ και από τους δύο κηδεμόνες και

γ) το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (ΑΔΥΜ), αφορά μόνο τους/τις μαθητές/τριες Δ τάξης, να παραδοθεί το συντομότερο δυνατό.

Τα έντυπα θα τα παραδώσουν τα παιδιά στους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των τμημάτων.

Για την εύρυθμη λειτουργία του σχολείου η είσοδος γονέων/κηδεμόνων στο σχολείο γίνεται μόνο μετά από ραντεβού.

Επικοινωνείτε με το σχολείο μέσω email 27dimthe@sch.gr ή τηλεφωνικά 2310927743 (Λειτουργεί κανονικά και αυτή η τηλεφωνική γραμμή).