Αίτηση για δεύτερη ξένη γλώσσα

Αγαπητοί γονείς
      Στα πλαίσια του προγραμματισμού για την διδασκαλία της δεύτερης ξένης γλώσσας για τους μαθητές που θα φοιτήσουν στην Ε τάξη κατά το σχολικό έτος 2020-2021 παρακαλείστε να συμπληρώσετε την σχετική αίτηση για την επιλογή του παιδιού σας μεταξύ της Γαλλικής και της Γερμανικής γλώσσας. Την αίτηση μπορείτε να την προσκομίσετε στο σχολείο κατά τις ώρες 11.30′ με 13.30′ τηρουμένων των μέτρων προστασίας  ή εναλλακτικά μπορείτε αφού την τοποθετήσετε σε φάκελο να την αφήσετε στο ταχυδρομικό κουτί του σχολείου ή να την στείλετε με FAX στο 2105715659 ή ακόμα χρησιμοποιώντας scanner στο email του σχολείου  mail@25dim-perist.att.sch.gr.
Πατήστε κλικ εδώ για να κατεβάσετε την αίτηση στον υπολογιστή σας σε μορφή .xlsx ή εδώ σε μορφή .pdf
Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Σχ. έτος 2019-2020. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.