• Σκακιστική άσκηση

• Ψηφιακός Παιδότοπος

• Το Χαμόγελο του παιδιού

Το Χαμόγελο του Παιδιού είναι ένας εθελοντικός οργανισμός, μη κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Κύριο μέλημά του είναι να προασπίσει τα δικαιώματα των παιδιών, καθημερινά, 24 ώρες την ημέρα, 365 ημέρες το χρόνο. Να εξασφαλίσει τα απαραίτητα για τη σωματική, ψυχική και πνευματική ισορροπία τους.
  • Amber Alert

Εθνικό Συντονιστικό Πρόγραμμα έγκαιρης και έγκυρης ειδοποίησης των πολιτών σε περιστατικά εξαφάνισης/απαγωγής ανηλίκων.
  • Γραμμή SOS 1056

Εθνική τηλεφωνική γραμμή για τα παιδιά SOS 1056. Βασικός σκοπός της γραμμής είναι η προστασία και η προάσπιση των δικαιωμάτων των παιδιών.
  • Ο Συνήγορος του παιδιού

Ο Συνήγορος του Παιδιού έχει ως αποστολή την υπεράσπιση των δικαιωμάτων των ανηλίκων, δηλαδή όλων των αγοριών και κοριτσιών έως 18 ετών.

Όροι χρήσης Ιστολογίου

Π ρ ο σ ο χ ή ! ! !

Το ιστολόγιο παραπέμπει σε άλλους δικτυακούς τόπους  υπό μορφή συνδέσμων (links), αλλά δεν φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενο και τις υπηρεσίες τους, ούτε εγγυάται τη διαθεσιμότητά τους. Ο επισκέπτης των συνδεδεμένων δικτυακών τόπων ευθύνεται αποκλειστικά για οποιοδήποτε πρόβλημα τυχόν προκύψει λόγω του περιεχομένου ή/και των υπηρεσιών τους.

4 Σχόλια προς “Όροι χρήσης Ιστολογίου”

1.   ΝίκοςΑπόρριτος είπε:

Το πιο τέλειο μπλοκ κ Ηλία είστε ο καλύτερος δάσκαλος πληροφορικής του Κόσμου.

Υστερόγραφο είμαι ο Νίκος αν δεν το καταλάβατε όμως το μήνυμα είναι Απόρριτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2.   ΝίκοςΑπόρριτος είπε:

Το πιο τέλειο μπλοκ κ Ηλία είστε ο καλύτερος δάσκαλος πληροφορικής του Κόσμου.

Υστερόγραφο είμαι ο Νίκος αν δεν το καταλάβατε όμως το μήνυμα είναι Απόρριτο

3.   Αννα Μαρια είπε:

Αγαπουσα πολυ το σχολειο μου και γι αυτο αποφασισα να μπαινω συχνα στο syte του.
    I you 25