Απρ 07 2020

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΜΑΘΗΤΕΣ

Αγαπημένα μας παιδιά γεια σας. Ελπίζουμε και ευχόμαστε να είστε όλοι καλά εσείς και οι οικογένειές σας!

Όσοι θέλετε μπορείτε να παρακολουθήσετε σήμερα  Τρίτη 7 Απριλίου και ώρα 17.00  LIVE STREAMING  μετάδοση μαθήματος Φυσικής Αγωγής από τη γυμνάστρια  Ιωάννα Τσιλικούδη με την τεχνική υποστήριξη του γυμναστή Γιώργου Κυριακίδη . Ο σύνδεσμος για να δείτε και να ασκηθείτε είναι:  https://youtu.be/a-M2IcFaDMg

Περιλαμβάνει ένα 20΄ πρόγραμμα αεροβικής άσκησης  και απευθύνεται σε μαθητές Γ’ Δημοτικού και πάνω, (δεν υπάρχει όριο προς τα πάνω). Προϋπόθεση: εξασφάλιση ελεύθερου χώρου 2Χ2μ. για άνετες μετακινήσεις, χωρίς κινδύνους τραυματισμού (έπιπλα κλπ. σε απόσταση). Για τις Α’  και Β’ τάξεις του δημοτικού, προτείνεται να χορεύουν, γιατί θα υπάρχει πολύ ωραία μουσική!

Οι γυμναστές σας

Παπαδόπουλος Νίκος

Κεχαγιά Ευτέρπη

Ιωαννίδης Γιώργος

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΜΑΘΗΤΕΣ

Λυπούμαστε αλλά δεν επιτρέπεται η προσθήκη σχολίων προς το παρόν.