Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις...

Ραδιοφωνικές εκπομπές στο Μαθητικό ραδιόφωνο!!!

Με χαρά σας ενημερώνουμε πως έχουμε φτιάξει 2 ραδιοφωνικές 15λεπτες εκπομπές με τα παιδιά.Η πρώτη είναι από το ολοήμερο 1(κ.Βούλα) με θέμα τα ζώα και η δεύτερη είναι από το δεύτερο τμήμα(κ.Μαρία και κ.Ειρήνη) με θέμα το νηπιαγωγείο μας.Οι εκπομπές αυτές θα μεταδοθούν κάποια  από τις επόμενες Παρασκευές(ίσως και σήμερα) από τις 16.00-17.00 μμ και επιλέγονται με τυχαίο τρόπο από το Εuropean School Radio.Οπότε μπορείτε κάθε Παρασκευή να συντονίζεστε στον ακόλουθο σύνδεσμο http://europeanschoolradio.eu/el και πατώντας το μπλε κουμπάκι να ακούτε τι παίζει στο μαθητικό ραδιόφωνο.Ελπίζουμε να ακουστούμε άμεσα μέσα στις επόμενες Παρασκευές!!!

Η εκπομπή του τρίτου τμήματος (κ.Ροδούλα) είναι επίσης έτοιμη αλλά περιμένουμε ενημέρωση από το Μαθητικό ραδιόφωνο για τη μέρα και ώρα που θα μεταδοθεί.Όποτε την λάβουμε θα σας ενημερώσουμε.

Τα παιδιά και στις 3 εκπομπές έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους!!!

Σας ευχαριστούμε!!