Έναρξη τηλεκπαίδευσης

Η τηλεκπαίδευση θα ξεκινήσει από την Τετάρτη 18/11 μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας WEBEX και είναι  υποχρεωτική.

Η διάρκεια κάθε διδακτικής ώρας είναι   30 λεπτά  και τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται  από τις 2.10 έως τις 5.20 μμ. για τα Δημοτικά. Ανάμεσα στις διδακτικές ώρες θα γίνονται 10λεπτα διαλείμματα

Οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας θα λάβουν μέσω email εβδομαδιαίο ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματός τους. Στο κάτω μέρος του προγράμματος θα βρουν τους συνδέσμους (links)  των ηλεκτρονικών αιθουσών των δασκάλων τους καθώς και των εκπαιδευτικών ειδικότητας που θα διδάσκουν κάθε φορά.

Για να μπείτε στην ηλεκτρονική τάξη του εκπαιδευτικού , αρκεί να πατήσετε τον αντίστοιχο κάθε φορά σύνδεσμο(link).