Βαθμολογία Α΄Τριμήνου

Δεκ 202116

vathmoi

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με το ΦΕΚ με αριθ. Φ7/151476/Δ1 , Τεύχος B’ 5439/23.11.2021 και θέμα: «Βαθμολογία Α’ τριμήνου στα Δημοτικά Σχολεία, για το σχολικό έτος 2021-2022» οι έλεγχοι προόδου των παιδιών σας (τάξεις:  Γ΄, Δ΄, Ε΄, & ΣΤ΄ ) για το α΄τρίμηνο 2021-2022 θα δοθούν σε σφραγισμένους φακέλους στους μαθητές μας,  την Παρασκευή 17-12-2021.

Για τις τάξεις Α΄ και Β΄ προβλέπεται ενημέρωση μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίαςή τηλεδιάσκεψης. Συνεπώς, όσοι γονείς μαθητών της Α΄και Β΄ τάξης δεν ενημερώθηκαν για την πρόοδο των παιδιών τουςδια ζώσης μέσω των προγραμματισμένων ραντεβού, στις αρχές του Δεκέμβρη, θα ενημερωθούν μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας.

Για το Σύλλογο Διδασκόντων

Η Δ.ντρια του Σχολείου

Παλαιού Ευαγγελία

από κάτω από: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βαθμολογία Α΄Τριμήνου