Ορμινίου 17

Ν. Δημητριάδα, Βόλος

Τ.Κ. 38222, Ελλάδα

21dimvol@sch.gr

4 σχόλια σχετικά με το “Επικοινωνία”

1. Καλησπέρα,
    Ονομάζομαι Τσίπης Κωνσταντίνος και ήμουν μαθητής του σχολείου πριν 8-9 χρόνια ( είμαι 3ο έτος τώρα) και ήθελα να ζητήσω αν μπορείτε να μου δώσετε το τηλέφωνο της κυρίας Μένης (το επίθετο δε το θυμάμαι τώρα) καθώς μου ήταν πολύ αγαπητή και θα ήθελα να να τη πάρω ένα τηλέφωνο να δω πως είναι.

1. Κωνσταντίνε χαρήκαμε που διαβάσαμε τα νέα σου. Να είσαι και να περνάς καλά και με το καλό το πτυχίο!!

Έχεις χαιρετίσματα από την κ. Παναγιώτα.

Το τηλέφωνο της κυρίας Μένης είναι 24210- 58421.
      Σε περίπτωση που δεν επικοινωνήσεις σε αυτό το τηλέφωνο, αν θες τηλεφώνησε στο σχολείο να σου δώσουμε και το κινητό της.

Συγγνώμη για την καθυστέρηση.

2. Kαλημέρα σας,
    είμαι η Αθανασία Γαϊτανίδου και χάρηκα πολύ διαβάζοντας τη δραστηριότητα που κάνατε διαβάζοντας το βιβλίο μου!!!!!!!
    Αισθάνθηκα ότι πρόσφερα στον πυλώνα της Αγωγής, στην υιοθέτηση αξιών και διαμόρφωση συμπεριφορών των μικρών μας μαθητών.

Αθανασία Γαϊτανίδου