ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ

Καριέρας 2

2η  ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Το Σχολικό Εργαστηριακό Κέντρο Ρεθύμνου σε συνεργασία με το 1ο ΕΠΑΛ, το 2ο ΕΠΑΛ, το Εσπερινό ΕΠΑΛ Ρεθύμνου και το ΕΠΑΛ Γαράζου, διοργανώνει διαδικτυακή ημέρα καριέρας και προσκαλεί όλες τις ενδιαφερόμενες επιχειρήσεις για τη συμμετοχή τους.

Η διοργάνωση φιλοδοξεί να φέρει σε επαφή τελειόφοιτους και αποφοίτους μαθητές της επαγγελματικής εκπαίδευσης με επιχειρήσεις που επιθυμούν να προσλάβουν προσωπικό για μόνιμη-εποχιακή εργασία ή για πρακτική άσκηση. Οι επιχειρήσεις θα έχουν τη δυνατότητα να προβληθούν σε ένα πολυπληθές κοινό μελλοντικών επαγγελματιών και να αναζητήσουν τους κατάλληλους για αυτές εργαζόμενους.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ
+ Δείγματα

Πληροφορίες και επικοινωνία:

κ. Παπαδάκης Θ.

Εmail: kariera.epal@gmail.com

Τηλ: 28310 22248 Εσπερινό ΕΠΑΛ (ώρες 18:00-22:30)