Ημέρες Καριέρας

banner PNG

1η  ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Το Σχολικό Εργαστηριακό Κέντρο Ρεθύμνου σε συνεργασία με το 1ο ΕΠΑΛ, το 2ο ΕΠΑΛ, το Εσπερινό ΕΠΑΛ Ρεθύμνου και το ΕΠΑΛ Γαράζου, διοργανώνει διαδικτυακή ημέρα καριέρας και προσκαλεί όλες τις ενδιαφερόμενες επιχειρήσεις για τη συμμετοχή τους.

Η διοργάνωση φιλοδοξεί να φέρει σε επαφή τελειόφοιτους και αποφοίτους μαθητές της επαγγελματικής εκπαίδευσης με επιχειρήσεις που επιθυμούν να προσλάβουν προσωπικό για μόνιμη-εποχιακή εργασία ή για πρακτική άσκηση. Οι επιχειρήσεις θα έχουν τη δυνατότητα να προβληθούν σε ένα πολυπληθές κοινό μελλοντικών επαγγελματιών και να αναζητήσουν τους κατάλληλους για αυτές εργαζόμενους.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ
+ Δείγματα

Σύνδεση για το δωμάτιο Webex