Έναρξη υποβολής Αιτήσεων Συμμετοχής Εξετάσεις Πιστοποίησης αποφοίτων Μεταλυκειακού Έτους – Τάξη Μαθητείας Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑ.Λ.) 1ης περιόδου 2021

4 Φεβρουαρίου, 2021 clalas99

Δείτε τη σχετική ανακοίνωση του ΕΟΠΠΕΠ εδώ.

Καταληκτική ημερομηνία για τη διαδικασία υποβολής αιτήσεων ορίζεται η 28/02/2021.

Για τους Καταλόγους Ερωτήσεων (Τράπεζες Θεμάτων) των εξεταζόμενων ειδικοτήτων δείτε:

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,Απόφοιτοι ΕΠΑ.Λ. ,Εθνικός Οργανισμός Πιστοποίησης Προσόντων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.) ,Ειδικότητες ΕΠΑ.Λ. ,Εκπαιδευτικό υλικό ,Ενημέρωση ,Εξετάσεις ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Επαγγελματικά δικαιώματα ,Επαγγελματική Εκπαίδευση ,Επιμόρφωση ,Μαθητεία ,Μεταδευτεροβάθμια εκπαίδευση ,Πιστοποίηση ,Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Πιστοποίησης ,Σεμινάρια ,Τράπεζα θεμάτων .