1ο Ε.Κ. Άμφισσας: Ημερολόγιο “Άμφισσα της ελιάς η πόλη 2023”

3 Μαρτίου, 2023 clalas99

Το Ημερολόγιο 2023 του 1ου Ε.Κ. Άμφισσας με θέμα “Άμφισσα της ελιάς η πόλη 2023” αποτελεί έκδοση των τομέων Πληροφορικής και Γεωπονίας, Τροφίμων και Περιβάλλοντος του 1ου Εργαστηριακού Κέντρου (Ε.Κ.) Άμφισσας στα πλαίσια συμμετοχής μαθητών του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας στο έργο ηλεκτρονικής αδελφοποίησης ευρωπαϊκών σχολείων (eTwinning) “European Calendars 2023” για το σχολικό έτος 2022-2023, αλλά και συμμετοχής στη δράση του Συλλόγου Απανταχού Αμφισσέων “Τα Σάλωνα” με θέμα “Άμφισσα της ελιάς η πόλη 2023”.

Συνεργάτες εκπαιδευτικοί τομέα Γεωπονίας, Τροφίμων και Περιβάλλοντος ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας και 1ου Ε.Κ. Άμφισσας: Πέτρος Γεωργίου, Σοφία Παπάζογλου.

calendar2023gr

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,eTwinning ,Άμφισσα ,Δήμος Δελφών ,Δραστηριότητες ,Περιβάλλον ,Σχολικές δραστηριότητες ,Τομέας Πληροφορικής ΕΠΑΛ ,Τομείς-Ειδκότητες ΕΠΑΛ ,Φωκίδα ,Φωτογραφία ,Ψηφιακή δημιουργία .

Τα σχόλια δεν επιτρέπονται.