Διάφορα εκπαιδευτικά προγράμματα και μαθητικοί διαγωνισμοί/φεστιβάλ

25 Ιανουαρίου, 2023 clalas99

Έγκριση αιτήματος για υλοποίηση του 1ου Μαθητικού Λογοτεχνικού Οικολογικού Διαγωνισμού του Κ.Ε.ΠΕ.Α. Ερμούπολης Σύρου

Διαβίβαση της επικαιροποιημένης Προκήρυξης του Εκπαιδευτικού Προγράμματος-Φεστιβάλ με τίτλο: «ΝΕΟΙ ΟΜΗΡΙΔΕΣ»

Έγκριση αιτήματος για υλοποίηση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο «FRONT END WEB DEVELOPMENT»

Έγκριση αιτήματος για υλοποίηση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο «ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ CHATBOT»

Έγκριση διεξαγωγής του 9ου Μαθητικού Συνεδρίου Επιστήμης και Τεχνολογίας ACSTAC (9th Anatolia College Science & Technology Annual Conference) του Αμερικανικού Κολλεγίου Ανατόλια, για το σχ. έτος 2022-2023

Δράσεις του Χαμόγελου του Παιδιού με το Υ.ΠΑΙ.Θ στο πλαίσιο της Πανελλήνιας Ημέρας κατά της σχολικής βίας και του εκφοβισμού

Έγκριση διεξαγωγής της Εκπαιδευτικής Δράσης του Μουσικού Σχολείου Ξάνθης με τίτλο: «Ξάνθη – Πόλις Ονείρων Μουσικών Σχολείων 2023»

Γνωμοδότηση σχετικά με αίτημα του φορέα «Ελληνικό Γραφείο Esero» για την έγκριση του Πανελληνίου Διαγωνισμού με τίτλο: «Mission Space Lab»

Έγκριση 11oυ Πανελλήνιου Λογοτεχνικού Διαγωνισμού Πρωτόλειου Διηγήματος στη μνήμη Καίτης Λασκαρίδη

Έγκριση υλοποίησης του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σηκώνουμε… την Ελλάδα ψηλά!!!»

Αίτημα του Οργανισμού Ανοιχτών Τεχνολογιών – ΕΕΛΛΑΚ για την έγκριση Μαθητικού Διαγωνισμού με τίτλο: 5ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός Ανοιχτών Τεχνολογιών στην Εκπαίδευση, για το σχολικό έτος 2022-2023

Γνωμοδότηση σχετικά με το αίτημα του Φορέα «ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ» για έγκριση διεξαγωγής του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού με τίτλο «Βιώσιμη τροφή – Βιώσιμος πλανήτης. Γίνε η ΑΡΧΗ!»

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Αθλητισμός ,Διαγωνισμοί ,Δραστηριότητες ,Εκπαιδευτικοί ,Κ.Ε.ΠΕ.Α. ,Λογισμικά ανοικτού κώδικα ,Λογοτεχνία ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Μαθητικό φεστιβάλ ,Μουσική ,Μουσικό Σχολείο ,Οικολογία ,Περιβάλλον ,Πληροφορική ,Σχολική βία ,Τεχνολογία ,Χαμόγελο του Παιδιού .

Τα σχόλια δεν επιτρέπονται.