Ευχές συλλόγου εκπαιδευτικών 1ου Ε.Κ. Άμφισσας προς τις μαθήτριες και τους μαθητές ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας σχολικού έτους 2021-2022

5 Σεπτεμβρίου, 2022 clalas99

Ο σύλλογος εκπαιδευτικών 1ου Ε.Κ.  Άμφισσας εκφράζει τις θερμές του ευχές για καλή πρόοδο στις μαθήτριες και στους μαθητές του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας που κατάφεραν την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, αλλά και στα Δημόσια Ι.Ε.Κ., κατά το σχολικό έτος 2021-2022.

Επίσης, ο σύλλογος εκπαιδευτικών εύχεται καλή επιτυχία στους στόχους και στις επιλογές όλων των αποφοίτων του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας της προηγούμενης σχολικής χρονιάς, τόσο για την επαγγελματική σταδιοδρομία τους όσο και για την κοινωνική τους καταξίωση.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,Άμφισσα ,Απόφοιτοι ΕΠΑ.Λ. ,Δημόσιο Ι.Ε.Κ. Άμφισσας ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Ευχές .

Τα σχόλια δεν επιτρέπονται.