Πρόσκληση για προσφορά θέσεων μαθητείας στον ιδιωτικό τομέα από τη Γενική Γραμματεία Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης και Διά Βίου Μάθησης

24 Σεπτεμβρίου, 2020 clalas99

Ανοιχτή πρόσκληση σε όλους τους φορείς του ιδιωτικού τομέα για την προσφορά θέσεων μαθητείας για την περίοδο 2020-2021 (έναρξη τμημάτων τον Οκτώβριο του 2020) απευθύνει η Γενική Γραμματεία Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης και Διά Βίου Μάθησης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Διαβάστε περισσότερα εδώ για τη διαδικασία (ΠΡΟΣΟΧΗ: προθεσμία έως 2 Οκτωβρίου 2020)

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Γενική Γραμματεία Επαγγελματικής Εκπαίδευσης Κατάρτισης και Δια Βίου Μάθησης ,Ενημέρωση ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Επιχειρήσεις ,Μαθητεία ,Μεταδευτεροβάθμια εκπαίδευση ,Ο.Α.Ε.Δ. ,Προσκλήσεις ,Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων (Υ.ΠΑΙ.Θ.) .