Οι Κ.Υ.Α./Υ.Α. και Εγκύκλιοι για την επαναλειτουργία των εκπαιδευτικών δομών αρμοδιότητας της Γενικής Γραμματείας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης και Διά Βίου Μάθησης

18 Μαΐου, 2020 clalas99

«Επανέναρξη λειτουργίας Ι.Ε.Κ.» το έγγραφο σε μορφή pdf

H Υ.Α. Μαθητείας σε μορφή pdf

«Λειτουργία ΚΔΒΜ» το έγγραφο σε μορφή pdf

Λειτουργία Κολλεγίων σε μορφή pdf

H Κ.Υ.Α. για την επαναλειτουργία των εκπαιδευτικών δομών σε μορφή pdf

«Επαναλειτουργία Σχολείων Δεύτερης Ευκαιρίας (Σ.Δ.Ε.)» σε μορφή pdf

Το ΦΕΚ με τις Αποφάσεις για την λειτουργία Σ.Δ.Ε. και Ι.Ε.Κ. σε μορφή pdf

Το έγγραφο για τη διαχείριση ύποπτου κρούσματος στην εκπαιδευτική μονάδα

(Αναδημοσίευση από τον ιστότοπο του Υ.ΠΑΙ.Θ., https://www.minedu.gov.gr/, 14-5-2020)

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Covid-19 ,Ανοικτή και εξ αποστάσεως εκπαίδευσης ,Απουσίες ,Αποφάσεις ,Γενική Γραμματεία Επαγγελματικής Εκπαίδευσης Κατάρτισης και Δια Βίου Μάθησης ,Δημόσιο Ι.Ε.Κ. Άμφισσας ,Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας ,Ειδικότητες Δ.Ι.Ε.Κ. ,Ενημέρωση ,Κ.Δ.Β.Μ. Δήμου Δελφών ,Μαθητεία ,Μεταδευτεροβάθμια εκπαίδευση ,Σ.Δ.Ε. Άμφισσας ,Σπουδαστές/Σπουδάστριες Ι.Ε.Κ. ,Υπουργείο Εσωτερικών ,Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων (Υ.ΠΑΙ.Θ.) ,Υπουργείο Υγείας ,Φ.Ε.Κ. ,Φοίτηση σπουδαστών/σπουδαστριών .